kol_po_4

21 Kwi

Wendre

Zabierz poduszkę na majówkę!

Zabierz poduszkę na majówkę!

 

Planujecie wyjazd na weekend majowy? Podpowiemy Wam jak wygodnie spędzić ten czas na świeżym powietrzu! Długi weekend to idealny czas na odpoczynek z dala od miasta. Pierwsze majowe dni zachęcają do podróży z rodziną lub znajomymi. Aby uniknąć niespodzianek, warto zaplanować miejsce i zarezerwować noclegi z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeżeli zdecydujecie się na wyjazd samochodem, zadbajcie o wygodę podczas jazdy, długie godziny spędzone w aucie mogą łatwo zepsuć weekendowy nastrój. Poduszki dekoracyjne od Wendre idealnie sprawdzą się w trasie. Ich wyjątkowy kształt to przepis na komfortową jazdę. Podczas podróży wystarczy ułożyć poduszkę wygodnie na wysokości odcinka lędźwiowego. Wytrzymałe wypełnienie zapewni ulgę wszystkim cierpiącym na problemy z kręgosłupem.

Planując podróż z dziećmi warto pomyśleć o rzeczach, które umilą im czas spędzony w samochodzie, autobusie czy pociągu. Mogą to być wszelkiego rodzaju gry i zabawy słowne np. wymyślanie piosenek podróżnych, które świetnie angażuje maluchy w czasie jazdy. Każdy rodzic wie, że na wycieczkach z dziećmi najlepiej sprawdzają się rzeczy wielofunkcyjne. Lekka, letnia turystyczna kołdra SOFT LINE będzie świetnym okryciem w drodze, a na pikniku zmieści się na niej cała rodzina i specjalnie na tę okazję przygotowane smakołyki. Przydadzą się także małe, kolorowe PODUSZKI DEKORACYJNE, dzięki którym piknik będzie jeszcze bardziej komfortowy. Jeżeli w planach macie aktywny wypoczynek z pewnością przydadzą się wygodne buty, okulary przeciwsłoneczne, aparat, woda i słodkie przekąski. Zapakuj wszystko czego potrzebujesz do plecaka. Niezbędna okaże się także lekka kołdra, która zajmuje niezwykle mało miejsca. Będziesz mógł na niej odpocząć, a podczas wieczornego ogniska okryć się nią. Soft Line sprawdzi się w tej sytuacji idealnie, kołdrę można wyprać w pralce automatycznej nie warto więc martwić się ewentualnymi zabrudzeniami.

Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.