IMG_3643-kopia

01 Cze

Wendre

Wendre to europejski lider w produkcji poduszek i kołder

Produkujemy 12 mln poduszek i 10 mln kołder rocznie. Naszą markę charakteryzuje skandynawska jakość, funkcjonalność oraz nowoczesny design. Naszym klientom proponujemy wyroby pościelowe:

  • Kołdry basic, kołdry funkcjonalne, kołdry naturalne, kołdry drukowane, kołdry dziecięce
  •  Poduszki basic, poduszki funkcjonalne, poduszki dekoracyjne, poduszki naturalne, poduszki ergonomiczne, poduszki dziecięce
  • Ochraniacze na materace
  • Materace
  • Profesjonalne wyroby dla hoteli i pensjonatów

Poduszki i kołdry produkowane są w oparciu o najnowsze technologie, stawiając na pierwszym miejscu zdrowy i komfortowy sen użytkownika. Tkaniny wykorzystywane w procesie produkcji pochodzą wyłącznie od zaufanych dostawców. Każda poduszka i kołdra posiada etykietę, na której znajdują się rzetelne informacje o składzie surowcowym, konserwacji oraz przeznaczeniu poszczególnych produktów. Wyroby pościelowe są przyjazne dla alergików, co potwierdzają pozytywne wyniki testów klinicznych. Wszystkie produkty posiadają również certyfikaty OEKO TEX, świadczące o tym, że poduszki i kołdry nie posiadają w swoim składzie substancji szkodliwych dla naszego zdrowia.

Co więcej Wendre dba o środowisko, marka kładzie duży nacisk na ekologiczne rozwiązania w procesie wytwarzania wyrobów pościelowych.

W sypialni spędzamy niemal pół życia. Filozofia naszej marki zamyka się w krótkim zdaniu: Wendre – dbamy o Twój sen. W łóżku czytamy, uczymy się i oczywiście śpimy. Wendre dba o komfort i wygodę podczas wszystkich tych czynności ponieważ wie, że łóżko nie służy jedynie do spania. Kołdra i poduszka to nie tylko tekstylia sypialniane, to designerskie dodatki do mieszkania, wyjątkowy komfort np. podczas długiej podróży, czy środek wspomagający walkę z alergią. Sypialnia to nie jest zwykłe pomieszczenie, to serce naszego domu.

Wendre uruchomiło sklep internetowy, w którym produkty takie jak: kołdry i poduszki dostępne są dla każdego i o każdej porze. Dzięki temu już dziś, poduszka dekoracyjna czy poduszka ergonomiczna może trafić w Twoje ręce.

Kategorie produktów dostępnych w ofercie Wendre:

1. Basic – Kołdry i poduszki w wersji podstawowej, bez dodatkowych funkcji polecane do powszechnego użytku. Charakteryzują się najlepszym stosunkiem jakości do ceny.

2. Funkcjonale – To kołdry i poduszki z wartością dodaną, zalicza się do nich linia ANTIBACTERIAL, która przeciwdziała namnażaniu się bakterii. To także produkty, które mają zapobiegać poceniu podczas snu.

3. Naturalne – To kołdry i poduszki wykonane z ekologicznych, naturalnych tkanin jak bawełna i/lub zawierające naturalne wypełnienie np. Tencel. Produkty z tej grupy są miłe w dotyku, a naturalne tkaniny zapewniają dobrą filtrację powietrza.

4. Drukowane – Wzory nadrukowane na kołdrach i poduszkach Wendre podążają za najnowszymi trendami. W kolekcji znajdziemy kolorowe i wyraziste wzory, ale także subtelne motywy kwiatowe.

5. Dla dzieci – Linie przeznaczone dla dzieci posiadają liczne atesty. To produkty wykonane z wysokiej jakości surowców przyjemne i delikatne dla skóry. Zawierają kojące olejki zapachowe, dzięki którym sen będzie jeszcze przyjemniejszy.

6. Poduszki dekoracyjne – Nadadzą wnętrzom wyjątkowego charakteru, oryginalny kształt prezentuje się idealnie w połączeniu z tradycyjnymi poduszkami. Wesołe motywy sprawdzą się nie tylko na kanapie w salonie, ale również w pokoju dziecięcym.