Na bloga 2

17 Mar

Wendre

Pora na wiosnę w sypialni!

Marzec to idealny miesiąc na wprowadzenie do sypialni wiosny. Czasem wystarczy zmiana pościeli czy poduszek dekoracyjnych, aby wykreować zupełnie nowe, oryginalne wnętrze. Przygotuj się na wiosenną metamorfozę z nowościami od marki Wendre!

Projektanci Wendre przygotowując wiosenną odsłonę limitowanej edycji pościeli Fargrik postawili na jeden wzór w dwóch uniwersalnych kolorach: szarym i fioletowym. Motyw roślinny, który zagościł nie tylko na kołdrach, ale i poduszkach to modny w ostatnim czasie ornament. Kołdry i poduszki z linii Fargrik zostały zaprojektowane tak, by można było cieszyć się z oryginalnego wzoru bez konieczności oblekania pościeli w poszewki.

Inspiracja wschodem to nie jedyna propozycja marki Wendre na nadchodzący sezon. W sklepach pojawią się także poduszki dekoracyjne w aż 11 wzorach! Wielość motywów pozwoli na wybranie odpowiedniej poduszki do każdego pomieszczenia. Kolorowe poduszki to jeden ze sposobów na wprowadzenie do wnętrz wiosennej atmosfery. Wesołe ptaszki, czy zwierzątka z pewnością spodobają się najmłodszym, natomiast geometryczne wzory to idealne rozwiązanie dla wielbicieli przestrzeni urządzonych w nowoczesnym stylu. W tym sezonie każdy z łatwością znajdzie w naszej ofercie idealną poduszkę dekoracyjną.