co-robicie-w-lozkuk

14 Wrz

Wendre

Co robicie w łóżku?

Dzień spędzony w biegu najlepiej zrównoważyć wieczorem spędzonym w łóżku! Przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych propozycji na to, co można robić w łóżku – poza spaniem.

  1. Czytaj. Przyjmij wygodną pozycję i zatop się w kołdrze i lekturze. Wszyscy wiemy, że nie ma przyjemniejszego miejsca do czytania. Jeżeli lubisz czytać na telefonie, tablecie lub e-book’u odłóż go na jakiś czas przed zaśnięciem. Urządzenia emitujące światło mają niekorzystny wpływ na jakość naszego snu.
  2. Jedz. Przygotuj śniadanie lub kolację i zjedz w łóżku! Może to być posiłek dla najbliższych lub po prostu dla siebie. Poranna kawa i tost z dżemem w łóżku smakują o niebo lepiej, przekonaj się!
  3. Baw się. Kto choć raz w życiu nie brał udziału w walce na poduszki? To świetny sposób na poranne ćwiczenia i gwarancja dobrego nastroju na resztę dnia!
  4. Rozmawiaj. Można rozmawiać twarzą w twarz, można przez telefon. Każda rozmowa będzie bardziej komfortowa jeśli pod ręką znajdziesz swoją ulubioną poduszkę.
  5. Odpocznij. Wróć do domu i pozwól sobie na pół godzinny odpoczynek w łóżku. Każdego dnia narażeni jesteśmy na stresujące sytuacje. Pół godzinny odpoczynek pozwoli zregenerować się do dalszego działania. Możesz w tym czasie przejrzeć informacje lub sięgnąć po gazetę, najważniejsze, aby ten czas był przeznaczony tylko dla Ciebie.
  6. Oglądaj filmy. Wszyscy wiemy, że kołdra jest najlepszą ochroną przed potworami. Jeżeli szykujesz się na kino mocnych wrażeń warto mieć ją zawsze pod ręką.
  7. Ćwicz. Nie musisz wstawać z łóżka, aby wykonać naprawdę solidny trening! Znajdź poduszkom i kołdrze nowe zastosowanie!
  8. Pozostałe czynności, które podpowiada Wam wyobraźnia 😉